Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Oznámenie Štatistického úradu SRVytlačiť
 

Vážení občania,

Slovenská republika sa prostredníctvom Štatistického úradu SR zapojila do realizácie Zisťovania o príjmoch a životných podmienkach domácností (EU SILC) v rámci projektu európskych štatistických zisťovaní. Cieľom tohto projektu je vytvoriť spoločný rámec na systematickú tvorbu štatistík krajín Európskej únie o príjmoch a životných podmienkach domácností. Na Slovensku bolo do zisťovania pre rok 2017 vybraných takmer 500 obcí, medzi nimi aj Tornaľa. Do zisťovania je zaradených približne 6000 domácností.

Zisťovanie sa uskutoční od 10. apríla do 29. mája 2017.

V tomto období vybrané domácnosti v našom meste navštívi pracovník poverený funkciou opytovateľa, ktorý je povinný preukázať sa v domácnostiach osobitným poverením. Všetky informácie a názory,  ktoré nám v rámci tohto zisťovania domácnosti poskytnú, budú anonymné a použité výlučne na štatistické účely. Ochranu dôverných údajov upravuje zákon č. 540/2001 Z. z. o štátnej štatistike. Za ochranu dôverných údajov zodpovedá Štatistický úrad Slovenskej republiky.


 

Vážení občania,

Štatistický úrad Slovenskej republiky v súlade s projektom Európskej Únie realizuje v roku 2017 Zisťovania o využívaní informačných a komunikačných technológií v domácnostiach a u jednotlivcov (IKT) Cieľom tohto štatistického zisťovania je zistiť úroveň vybavenia domácností informačnými a komunikačnými technológiami a zároveň zistiť úroveň znalostí a zručností obyvateľstva a schopnosť využitia týchto technológií. Výsledky zo zisťovania IKT budú slúžiť na posúdenie vývoja v oblasti informačných a komunikačných technológií na Slovensku, ale aj pri medzinárodnom porovnávaní. Na Slovensku bolo do zisťovania pre rok 2017 vybraných takmer 160 obcí, medzi nimi aj Tornaľa. Do zisťovania je zaradených takmer  4700 domácností.

Zisťovanie sa uskutoční od 20. apríla do 31. mája 2017.

V tomto období vybrané domácnosti v našom meste navštívi pracovník poverený funkciou opytovateľa, ktorý je povinný preukázať sa v domácnostiach osobitným poverením. Všetky informácie a názory, ktoré nám v rámci tohto zisťovania domácnosti poskytnú, budú anonymné a použité výlučne na štatistické účely. Ochranu dôverných údajov upravuje zákon č. 540/2001 Z. z. o štátnej štatistike. Za ochranu dôverných údajov zodpovedá Štatistický úrad Slovenskej republiky.


 

Podrobnejšie informácie sa môžete dozvedieť na stránke ŠÚ SR na adrese www.susr.sk, alebo telefonicky na t. č.  048/43 23 287 – Ing. Mária Vozárová.

Mestský úrad v Tornali aj  touto cestou žiada vážených občanov o súčinnosť s opytovateľmi pri zisťovaní štatistických údajov. Za váš aktívny a zodpovedný prístup Vám vopred ďakujeme.


 
 

dnes je: 26.4.2018

meniny má: Jaroslava

Dnes má službu:

Lekáreň Azaela
Škultétyho ul.

ďalšie dni

Pondelok 30.4.
Lekáreň Dr. Max
Sládkovičova 1

Register zverejňovania ponúk prevodu vlastníctva poľnohospodárskeho pozemku

webygroup

Magyar verzió
Úvodná stránka